Mimoň týden ukončen velkými přípravami..

9. ledna 2011 v 23:49 | Koň |  Vrba
Uzavírání známek na gymplu se nese s určitými opatřeními jako stav zvaný krizový..
ono když na to někdo ,,občas'' kašle a improvizuje, má co, na konci školního roku, dělat.
Krizový týden jsem započala pondělím. 


Po silvestru jsem celý víkend počítala fyziku/matiku do zblbnutí. Opravdu jsem zblbla.
V neděli jsem šla spát ještě v hodinu rozumnou. O půlnoci.

V pondělí to bylo ve škole ještě docela leháro, ovšem co jsem přišla domů.. dokončovala jsem fyziku/matiku 5 hodin v kuse. Do toho mi hrál Beethoven a Mozart, páč jsem četla, že Mozart podporuje paměť či což. Nu, asi to fakt funguje, cítila jsem se docela.. v klidu, na rozdíl od víkendu kdy mi stačilo 15 minut a lezla jsem po stropě. Na večer jsem si k odreagování zabrala město a četla si do toho fyziku. Spát jsem šla ve dvě..

Spánek trvající 5 hodin, se na mě ještě ..moc.. neprojevil.. kecám..
Seděla jsem s Krák, která byla víceméně stejně mimo. Takže jsme si rozuměly :D..
Fyziku jsem dala podle svých snů.. na 4 *velký aplaus*
Ach ano! Nepropadnu! *zalil jí nepřekonatelný pocit štěstí*
Přijela jsem domů, kde mě čekala biola a zeměpis.. *pocit štěstí překonatelný byl.. už ji opustil*
A tak započal velký šroting, s půlhodinovými přestávkami a vylívací náladou. Schytala to Krák. A později i Venca. Biolu jsem se našrotila za 5.. hodin. V deset tomu byl konec a vylívala jsem se všude možně (Vencovi i Krák). Těžký to úděl. Chudáci. Šla jsem spát ve 2..

V úterý mě napadl vražedný plán. Vstávat v pět. (Přečtěte si větu s posledního odstavce.) Ano vstala jsem. Ale to vám povím... nepovím zeptejte se ostatních. Byla jsem mimo a to tím způsobem, že jsem byla opravdu mimo. Vysmátý, nevyspaný, hladový psychopat s cholerickými sklony. Veselý to den. Má koordinace byla značně oslabena a schyaly to dvě židle po konci hodiny Němčiny. Chudinky. Vypila jsem 3 kafe. A ona slavná zoušení?
Byla jsem vyklepaná tak že.. z bioly to bylo za 1, z písemky za 2..
a ze zemplu to byla taková hrůza.. a vypadala jsem tak na dně.. že mi dala druhou šanci..
Doma jsem měla odvrácenou tvář mojí cholerické povahy. Pouze hladový, protivný psychopat. Odmítla jsem večeřet z trucu a tak už druhý den večer držela hladovku. Ach ano. Tak na dně byla. Kdo zná Koně, ví že jídlo je jeho.. no prostě ráda jí. Na ZSV už jsem neměla nervy, přistál na něm velký koňský koblížek. Spát jsem šla v rozumnou hodinu.. o půlnoci.

Ve čtvrtek.. už vstávání bylo těžší. Optimismus opadl. A mimoňství zesílilo. Škoda mluvit. Velký koňský koblížek se vymstil. Odpoledne bylo taktéž prokecáno, na češtinu ani očko. Spánek v rozumnou hodinu.

Pátek..ach ano. Velký to KRIZE den. Ráno jsem málem umřela. A tak vůbec pravidelně jsem umírala dokud jsme nekoukali na část z filmu Umučení Krista a došlo mi, že můj stav je oproti Ježišova pohádka. Páteční tělák byl katastrofa, zjistila jsem, že jsem ve sportu totální lama a mám ručky jak párátka (testy - kliky za hodinu, výdrž na hrazdě, sedylehy.., běh) jako.. docela mi chybí roznášení vody u koní. To ty moje ruce ještě za něco stály. Odpoledne už to bylo v klídku. Grepolis.. útoky na jednoho hráče..  hups.. on mi to vrátil! Nervíky z jiného soudku :D. Schytala to Krák a ten hráč taky, páč to nakonec bylo v pohodě a já akorát zbytečně stresovala.

V sobotu ráno mě žral divný pocit.. kromě toho, že jsem totálně mrtvá a nechce se mi hýbat. Ten blb mi to určitě zase vátí, ba co.. vrací..
Vypočítávala jsem kolik času budu mít do shození kolony, komu napíšu o podpory.. no všechno. Nedalo mi to a musela jsem vstát. A HA! On fakt šel útok! Jó ty moje cheaty se nezapřou. Ale bylo to v klidu.. do zapodporovaného města. Docela sranda. No naštval mě, chtěla jsem mu sebrat město.. udělala jsem chybu.. a neprošla mi kolona. Seděl u toho. Na šlak fakt. Ale zítra.. zítra mu to město vezmu! .. říkala jsem si.. 

V něděli, tedy dnes jsem mu to město nevzala, musela jsem si hodit dovču, páč lyžák se koná.
Od pondělí do pátku budu mimo.
Polámu se.
A budu tu u toho ležet.
To bude sranda.
Ale myslím si, že to bude fajn. Budou se číst telenovely a Oliver Twist. A lézt na nervy a trapasit. Takže samé fajn věci. Možná zbude čas i na depku. Ale užiju si to se vším všudy.


..na zmiňovanou píseň, klip nemají..
kÁmen
Koň
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Krák nee-chan (Krakin Shikazu) | Web | 10. ledna 2011 v 19:28 | Reagovat

Jo, tenhle týden byl o hubu...ale dopadlo to dobře xD A u mě hlavně ta neděle =)
A na ten Grepolis se ti nedokážu přihlásit, špatné heslo =/

2 Koň | Web | 14. ledna 2011 v 18:19 | Reagovat

Jj :)
A s tím Grepolisem si hlavu nedělej ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama