Sníky jako břitva ostré

23. února 2011 v 19:35 | Koň |  Vrba
Moji milí čtenáři,
ať už jste zde zabloudili, nebo mě čtete pravidelně. Musím vás varovat před trochu drastickými výlevy, které následují. Toto je totiž už fakt krize. A beze srandy.

No usuďte sami. Co je sranda na tom, že se vám už asi třetí noc zdálo o tom, že vás chtějí zabít. Mimochodem každý den máte zemřít jiným způsobem. Každý den se o svůj život bojíte stejným způsobem. A pokaždé uniknete jen tak tak, díky budíku. A to ste zároveň rádi, že jste nechcípli doopravdy a zároveň nasraní, že jste se vyspali fakt ''výborně'' a musíte zase vstávat.
Nadšení.
Obrovské nadšení
***
Asi bych ty ošklivé knížky které jsou vlastně naprosto super a napínavé jak kšandy číst.
Protože se mi to tam do těch snů dokonce míchá a pak se mi ty sny míchají do knížek. Jako promiňte, ale to jak jsem si v Twistowi četla jak se cítí Fagin před smrtí mě málem dorazilo, protože se mi jasně zjevil pocit ze snu který se mi zdál jednou o víkendu...
A houby nebudu vám to rozepisovat v příběhu, protože by mi bylo z toho zase na nic!
Prostě a jednoduše jsem celý večer čekala na manžela s kamarádkou a věděla jsem, že až příjde napraný z hospody tak že nás opět zabije a mě podřeže NŮŽKAMA NA PAPÍR!
Fakt super když se probudíte a cítíte v břichu divný pocit v místě kde vás někdo ve snu bodl a linii na krku. Nebolí vás, ale cítíte tam.. NĚCO.
***
Potom jsem třeba přežila bouračku, spálila jsem si nohu o motor a překecávala stojící mamku na chodníku ať neumírá, že si budu uklízet pokoj a mýt nádobí, jen ať neumírá..
Neumřela.
Za to já měla od jejího přítele domácí vězení, dostala jsem namláceno a byl mi sebrán notebook. Když jsem ho prosila na kolenou ať mě pustí ven tak mi bylo řečeno, že jestli nepřestanu hysterčit podřeže mě kuchyňským nožem. Super.
Nějak jsem ale zdrhla a letěla nad městem, které zdobily podivné palmy s růžovými květy. Nikdo mě nepronásledoval až se zjevila smrtka, kterou za mnou poslal a letěla mi v patách. Já se modlila k Rheinye což je bohyně vymyšleno pro příběh do CW. Vyslyšela mě a seslala mi pytel, ve kterém byla hlava medůzy. No.. smrtka pod jejím pohledem zkameněla a rozpadla se v prach, já pak našla kluka svých snů v obchoďáku u eskalátorů a bla bla. Nový život o který jsem se modlila. Pak něco a budík, asi se stejně stala nějaká hnusárna na tom konci, protože jsem byla nervózní jak prase na jatkách.
***
Dneska se mi pro změnu zdálo o nějaké babě co někomu něco šlohla z baráku. Bylo to hodně mimo, ale vím, že jsem chvíli byla za toho a pak za toho. Že já přišla o vlasy (teta mi odstřihla copek a tak jsem měla mikádo). Měla jsem z toho hysterák a máma tvrdila, že mi to doroste. Ona teta dodala něco o změně.
Hm.. potom jsem byla nějaký chlap a něco jsme kutili proti té babě co nám něco šlohla. Ta baba byla nějaká super vražedkyně a jak jsme jí chytli když se pro něco k nám domů vracela tak jí ten chlap-já chytla a zkroutila jí rukou. V druhé měla bouchačku. Udělala nějakou výhružku a já jí musel/a pustit a každý měl zemřít jinak. Měla nějaké super spešl náboje, které kromě toho, že tě měly provrtat udělaly i jinou hnusárnu. Už nevím přesně jakou ale třeba na mě zbyl náboj naplněný nějakými super robotickými termity co mi měli vyžrat střeva. (Něco jako v rozsévači větru, kdo četl.) Hurá.
Zdrhala jsem po schodech a schovala jsem se někam u jezera. Splývala jsem ve vodě a nějaká holka řekla, že ta baba už jde. Najednou z baby byla spolužačka a ze mně já. Pistoli neměla za to mě začala mlátit po hlavě kamenem. Na to se zjevili bratránci s obrovským balvanem velkým jak.. no prostě asi 5 metrů na šířku. A chtěli mi ho pustit na hlavu. Já se bránila co to dalo a chtěla jsem utéct, ale přidrželi si mně na místě. Z dosahu kamene jsem se nějak dostala, ale zase se přibližovali. Padla jsem na kolena a začala ječet - ,,Já..já se k vám do ali přidám! Nebo zůstanu v té ali ve které jsem a budu vám donášet!'' slzy v očích jak hrachy a zoufalá jak.. no škoda mluvit.
Budík.
***
Opravdu jsem zvědavá co to bude příště.
Ne, kecám.
Nejsem zvědává.
Chci se vyspat bez pokusu o vraždu!
Děkuju pěkně.
Koň
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Krakin Shikazu | Web | 24. února 2011 v 9:39 | Reagovat

Au. Taky se mi dneska zdála pěkná volovina.
Něco jsem ukradla. Chytili mě.
Tebe taky (neptej se mě, co jsi tam dělala, jenom vím, že si řvala něco jako ,,přísahám, tu knížku nemám!´´).
Potom nás někam hodili do krásného vězení (fakt bylo krásný).
Potom už ses někam zmizla.
Mě pak odvedli někam do jakési arény či co to bylo a pustili na mě draka, co měl 5 psích hlav.
Azrovna, když jsem poskakovala na jedné z nich, probudil mě tatínek s tím, jestli s ním teda jedu nebo chci zůstat doma.
Chudák nechápal, proč jsem z té postele vystřelila jak namydlená střela, převlíkla se během pár sekund a seběhla dolů.
Jak já toho kocoura dole viděla ráda...
Heh. Jinak normálně ve snech vraždím já.

2 Koň | 24. února 2011 v 9:48 | Reagovat

No. Taky dobrý.
Dneska už se mi asi zdálo něco jiného. Nepamatuju se.
KONEČNĚ!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama