Jak si rozházet denní režim snadno a rychle.

29. července 2011 v 0:55 | Koň |  Vrba
Chachacha! Jo zase tu spamuju a nikdo mi to nevykecá bo si ten článek prostě napíšu a je mi to u kélu!


Co je nového? Hodně věcí. Ale teď hloubám spíš nad tím, že se mi nechce spát.. a že kdyby chtělo tak stejně asi neusnu, páč moje spací hodinka je 4:00 a teď mám ještě den. Četla bych, ale včera jsem dočetla Měsíční Svit od Rob Thurman a zítra nemám čas a pozítří taky a 31.8. odjíždím na tábor na kterém nebude čas. Tudíž bych to nedočetla do limitu 2:00, který jsem si dala a musela bych ji dočíst. Navíc Spalovač mrtvol na večer. To nebudu riskovat. V srpnu se zase pouštím do povinné četby. Možná stihnu 8 knih: Genesis, Janovo Evangelium (podruhé abych z toho měla něco víc než jak jsem to přelítla předtím), Spalovač mrtvol, Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou, Na Z frontě klid, Proces a Krakatit, Lakomce. Ufidíme. ještě jako bonusek R.U.R., Twistík a budu vypadat důležitě.
JACHACHA.
No samozřejmě bych mohla vyhrabat knih z povinné 5, ale to by bylo moc jednoduché pro tak chronicky lenivý kus dobytka jako je má vlasatost.
..
A tak si tu poslouchám X Japan, kterými mě nakazila Krák, čekám na Mötley Crüe a na to, až mi mé vnitřní hodinky dovolí jít chrnět. Nebo spíš má blbost. A tvrdohlavost. Hlava skopová. Říkala jsem, že jsem dobytek ne?
..
No jak bych to řekla. Asi přes měsíc před začátkem prázdnin bylo zvykem chodit spinkat o půlnoci. Naivně jsme si myslela, že to přes prázdniny udržím a dám zase do pořádku. Z půlnoci se stala 1 hodina ráno, posléze 2, 3.. a ano 4 je taková pomyslná hranice. Kdo by chodil spát když venku svítá, že áno.
Jak se mi to povedlo?
Knihy, milý Lojzo, mají zajímavý vplyv.
Především Hunger Games, které mě donutily jednou i ponocovat.
Vřele doporučuji.
Druhý díl byl spolknut za 7 hodin (2:00 - 9:00)
..
Chodit spát ve čtyři má zajímavý dopad na moje vstáváníčko.
Začínala jsem na dvanácti. Víkendová klasika.. pokračovala jsem jednou hodinou odpoledne.. dvěmi.. a teď je normálka 3 hodiny. A pak se divíte, že chodím spát tak pozdě, když polovinu dne prospím a pak mám potřebu to dohánět což?
..
Zabito.
0:51
Jdu číst?
Né nejdu.
Možná mám ale něco rozečteno..
..ale jistěže!
*ďábelský smích*
To zase dopadne.
Už se těším na Multicamp.


Jsou mi šumák vaše problémy!
Čus bus autobus
KoŇosup
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Krakin Shikazu | Web | 30. července 2011 v 14:55 | Reagovat

Já jsem se tak nějak ustálila na 2:30 ráno, páč Zero vyžaduje (vyklepavá) první krmení v 5:30, načež je to tak po půl hodinkách až do 8:15, kdy se vykopu a uvařím si kafe (o víkendech si ještě vyslechnu mamčino kázání ohledně chození spát před půlnocí).
Ale odtrhni se od něčeho jako je dejme tomu hodně dobrá manga (samotnou mě dostalo, že se mi líbí manga starší než z roku 2000 o.O)...nebo Hunger Games. Nebo Loki. Heh.
A jo, X Japan...a hideho kytara...a Taiji...a do toho i spousta dalšího.
Multicamp. Hurá.

2 Krakin Shikazu | Web | 30. července 2011 v 14:56 | Reagovat

Pošlu koment a leknu se, proč je najednou ticho....mě krávě nedošlo, že když ten koment odešlu, tak to video asi dál hrát nebude, že xD

3 Koň | Web | 31. července 2011 v 3:28 | Reagovat

Dneska chcípnu na tom campu.. staré dobré časy školní :D ani neumím psát odpovědi už .. pustím si tendle záznam.. osprchuju se páč jsem dneska celou noc hopsala po dance padu, náhážu ty krámy do kufru a du si zdřímnout... ráno veliké kafe

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama