Oznámení prázdninového nespolečenského rozpoložení s návodem k použití

17. července 2012 v 14:22 | Katt-Anna |  Události
Prázdninové marátóny v dorama si vybírají svou daň. Pro většinu lidí jsem velmi nespolečenská a raději se zašívám doma. No, možná to má souvislost s tím, že jsem se s lidma, kteří si ''chtěli povídat'' setkávala téměř denně a tak si beru dovolenou. Proto se omlouvám, těm, kteří si se mnou chtějí povídat a není se mnou řeč. Je to jedna z mých introvertních nálad.
Samozřejmě, že netrvá věčně. Kyž se tedy konečně vykopu ven, jelikož cítím nějakou zodpovědnost tak mě můj introvertismus i přejde, ale mnohdy se velmi těším až se opět zašiju v pelíšku.

Seznamte se s mým introvertním já.Někteří mě znají jen jako extrémního extroverta. Okej.. v mých introvertních stavech se ze mě stává extrovert s velmi malým okruhem působení. A taky chorobně líný. (Jsem taak otrávená, že jediné co se mi chce dělat je koukat na dorama)
Takže tak.
A pokud vám dlouho neodepisuju, tak se dívám nebo píšu. Většinou se snažím věnovat pouze jedné činnosti a vymýšlení tématu v činnosti společenské mě neskutečně vyčerpává. Když mám introvertní stav, pokud chce druhý abych komunikovala, musí si vymyslet téma sám a hlavně se neptat ''A co jinak?''. Jinak se prostě od toho dorama neodtrhnu. A můžu být navrch pěkně protivná.

Tímto se omlouvám všem, kteří se se mnou chtějí družit a připadám jim chladná jako ledová kra před ulomením.

A teď pár tipů k zacházení:

Pokud nejsem zelená na skype, mám introvertní stav. (Platí v případě, že jste si jistí, že jsem online)
Pokud jsem zelená na skype, je 50% možnost, že mám introvertní stav, ale nepřepla jsem se, nebo nemá cenu se schovávat.
I kdybych měla introvertní stav, pokud máte problém týkající se života a smrti, napište mi.
V těchto chvílích svůj introvertní stav omezuju jen na nutné. Jelikož je to můj takříkajíc přežitek (myšleno introvertní stav).
Pokud se mi máte v plánu svěřit s problémem, vysypte ho prosím najednou. Jak říkám, tahací otázky v těchto stavech nejsou mým koníčkem a akorát můj introvertní stav ještě zhoršují, protože se pak stávám paranoidní a bojím se lidí.
Pokud chcete radu, počítejte s radou, která jakýmkoliv způsobem ukazuje směrem k nebi. Tím myslím Boha, Ježíše Krista, Ducha Svatého.
Pokud se mě chcete ptát na jakoukoliv otázku týkajících se těch tří, co jsem zmiňovala výše, introvertní stav mizí a nahrazuje jej nadšení.
(Tímto jsme se dověděli, že jediným lékem na můj přechodný introvertismus je ''Káčko'' odvozeno od Krista.)

Tak. Doufám, že nám tento článek pomohl od nedorozumění. A také od toho, že byste se cítili odstrčení a nemilovaní a tak dále. Mám vás ráda. (viz. otázky života a smrti)
Jen prostě nejsem nonstop studna lásky ze které bych dávala, ano?
Každý občas potřebuje dovolenou.
A lidi s emocionálními výkyvy jako já...
no vzpomeňte si jak jste se naposled pořádně naštvali a vyčerpalo vás to (že Krák xDDD).
Tím nemám na mysli, že mě lidi v tomhle stavu vyloženě štvou a nezajímají mě.
Jen prostě potřebuju trošku odpočinek a vypnout.

A k tomu psaní. Začala jsem psát takovou dramatickou komedii, kde se nejspíš objeví i trocha romantiky. Jedná se o fanfiction a objevují se tam kpop idolové MBLAQ, Onew a Yoseob. Pokud vám pro některého z nich tluče srdce a nechce se vám číst v angličtině přímo originál na Asian Fanfics. Mám pro své milované přátele překlad do našeho mateřského jazyka. Zpracováváme ho společně s Krokouškem. Tímto ji veřejně děkuji, jelikož mi tím velice šetří čas.
Pokud máte zájem, reagujte v anketě. Pokud budete chtít více informací o povídce v češtině - zveřejním přeložený prolog, ale musíte si o to napsat do komentářů.


Děkuji za pochopení,
s láskou
Katt-Anna-chan
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Přejete si číst překlad Coffe,chicken & Rock 'n' roll u mě na blogu?

Ano
Je mi to jedno
Ne

Komentáře

1 Krakin Shikazu | Web | 17. července 2012 v 15:24 | Reagovat

Tak vzhledem k faktu, že zvládám ajinu poslední dobou líp než češtinu (anime mode), tak překlad nepotřebuji, takže ankety se zdržuju (nemluvě o tom, že ti s tím překladem pomáhám xDDD)
A co se stavu týče...asi takhle:
,,mám sto chutí zálezt někam jenoms notebookem s připojením na net, co se neseká, zásobami instantních nudlí a zeleného čaje a vylézt až 31. srpna.´´

2 Katt-Anna | 17. července 2012 v 15:27 | Reagovat

[1]: Kdyby to u mě nevyvolávalo psycho stavy tak jsem na tom stejně :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama