Srpen 2012

30 days of Jrock Meme: Day 16 - Your favorite J-rock Lyric (And a translation)

31. srpna 2012 v 14:12 | Katt-Anna |  Koš
Dostala mě smrtelná mužská nemoc na sedum. Rýmička. Až na to, že moje rýmička je doprovázena ucpaným nosem, nateklými uzlinami a různými jinými sajrajty, které mám usazené kdesi v dutinách. Zánět horních dýchacích cest. Jako ovšem vždy. (Ne kecám, někdy je to zánět nosohltanu, ale na ten už mě přestalo bolet v krku, takže uvidíme, vždycky je to takové překvápko). Díky Bohu za to, že jsem objevila ještě nějaký zbytek Sinupretíku a máma nedávno kupovala Quixx (sprej do nosu s mořskou vodou - je to úžasné na ucpaný nosánek), když budu mít štígro bude mi zítra natolik dobře, že se aspoň budu usmívat. Ale berme to z té pozitivní stránky, na svatbě má být středem pozornosti nevěsta, nikoliv meče.

A tolik z reálií Katt-Annina života. Teď se vrátíme k tématu a tím je j-rock, konkrétně můj nejoblíbenější text/překlad.

30 days of Jrock Meme: Day 15 - Your favorite J-rock bassist

30. srpna 2012 v 15:50 | Katt-Anna |  Koš
Obrohoho, tak Karin to zase rozjela. Já su sice popředu, ale samotnou mě to nebavilo, tak to zamrzlo i u mě, ale vzhledem k tomu, že v tom již nejsem sama, náskok nenáskok, je to tu zase!
Motivace je silná věda.
A vzhledem k tomu, že je Krokoušek jediná, která mě tady zásobuje milujícími komentáři v pravidelných dávkách, tak.. prostě tak k úvodu. Stejně sem to začala psát pro ni :D
Dnes se dozvíte, kdo je mým nejoblíbenějším basskytaristou.

O GFmódu a překáčkovaném multicampu

8. srpna 2012 v 23:27 | Katt-Anna |  Události
Tak se vám tak poflakuju na Javorovi, psychicky vyšťavena a hle..
Dostanu chuť na Grand Fantasii.
Tak si vám otevřu Aeria Games, že si to stáhnu. Pak kliknu na stahovací tlačítko a...
Než se mi to stáhne, chuť na GF mě přejde!!!
No, ale vzhledem k tomu, že jsem to stahovala tak dlouho, tak si to z principu, přece jen zapnu.
Zabiju jednoho bosse... pak se rozhodnu zabít druhého bosse.. místo toho abych já zabila bosse, zabijou mě jeho kumpáni, takže chcípnu. Chcípnu podruhé. Potřetí mě zabije ten boss a napočtvrté..? To mě nezabije nic, páč jsem se vztekla, zjistila jsem, že jsem bez peněz a vypla jsem to.
Sad but true.