O GFmódu a překáčkovaném multicampu

8. srpna 2012 v 23:27 | Katt-Anna |  Události
Tak se vám tak poflakuju na Javorovi, psychicky vyšťavena a hle..
Dostanu chuť na Grand Fantasii.
Tak si vám otevřu Aeria Games, že si to stáhnu. Pak kliknu na stahovací tlačítko a...
Než se mi to stáhne, chuť na GF mě přejde!!!
No, ale vzhledem k tomu, že jsem to stahovala tak dlouho, tak si to z principu, přece jen zapnu.
Zabiju jednoho bosse... pak se rozhodnu zabít druhého bosse.. místo toho abych já zabila bosse, zabijou mě jeho kumpáni, takže chcípnu. Chcípnu podruhé. Potřetí mě zabije ten boss a napočtvrté..? To mě nezabije nic, páč jsem se vztekla, zjistila jsem, že jsem bez peněz a vypla jsem to.
Sad but true.
To jste měli pro představu. Jinak.. mohla bych napsat o tom jak jsem se měla na multicampu.

ÚŽASŇÁCKY PŘEKÁČKOVANĚ!

Ale co jiného jste čekali, když většina multicampového osazenstva byli lidé, kteří jsou v mém introvertním stavu (Co to je introvertní stav?) ve vnitřním kruhu. Na vysvětlenou... introvertní stav mě přešel téměř okamžitě co jsem vlezla do chaty.
Spala jsem tři hodiny a nadopovala jsem se kafem a kinedrilem. Člověk by řekl, že se to vyruší.. ale opak je pravdou.. znásobily se účinky kafe. Byla jsem hyperaktivní jak.. zkofeinovaná veverka. A někteří z nás moc dobře vědí, jak takový můj stav vypadá. To, že jsem celou cestu luštila sudoku a poslouchala se ségrou k-pop tomu vůbec nepomohlo. Tím chci říct, že pomohlo mému zkofeinovanému stavu, ale ostatním v soužití se mnou moc ne. Jelikož jsem pařila k-pop po zbytek dne.

''Manly sweeping, manly sweeping (Bonamana)... dobré ráno, krásné ráno.. hey I'm Mr.Simple.. Sexy, Free and Single I'm ready to bingo! Ahh kajima, kajima... Baby I'm soorry we got to better..Chicken dong chicken dong chicken dong''
(už jste slyšeli o eatyourkimchi.com? Pokud jste milovníci k-popu a nevadí vám, když si kanaďani střílí z vašich oblíbených idolů okamžitě si to googlete, páč.. ooh já je tak žeru!)

Včetně tanečních kreací. Řekněme, že Rikki sice nechrochtala (tak moc.. nebo taky ne), ale.. málem se udusila, byla červená jak rajče a.. když jsme s Davidem perlili u oběda, pokypala ubrus (to ale my všichni a celý týden - tedy minimálně já) a nemohla sníst polívku, jak furt byla pod stolem.. (promiň Rikki, musela jsem použít nějaký obraz aby si to dokreslili i ti, kteří tam nebyli)

Byla jsem z k-popu tak zblbá a z kafe s kinedrilem tak překofeinovaná, že jakmile jsem zmerčila, že zkouší kapela, musela jsem tam. A když už jsem byla tam, tak jsem jim dělala kotel. A omdlívala jako správná fanynka. Z nosu mi červená naštěstí netekla, to ještě zahrát neumím. Ovšem ten naražený loket z mého hraného omdlívání a následného padání ze židle jsem nehrála. Ještě, že to přešlo. V pondělí jsem growlovala při zkoušení tak nadšeně, že... jsem po zbytek týdne mutovala.

Survival byl letost velmi zážitkový, jelikož jsem byla bosá, slepá, němá matka.
To znamená, že jsem byla bosá, němí byli všichni, slepá, v levé ruce měla PETku ke které jsem se měla chovat jako k živému miminku a k levé ruce jsem měla přivázaného manžela, který mi hned jak jsme došli zrdrhnul, páč jsem mu PETku představila (jméno měla podobné jako on) a seřvala ho za to, že si jí ani jednou po cestě nepochoval, ano byla to holčička... následně, když manžel nereagoval, jsem se miminkem pochlubila všude možně a pak jí strčila do náručí ségře s tím, že je teta a ať si s těma flaškama dělá co chce (ono to moje miminko přibralo po cestě, takže se zdvojnásobilo, ale to jsem zjistila až v cíli). Do večera všichni věděli, že jsem byla bosá, slepá, němá matka. Pokud někdo ušel, dejte mi vědět. Můj dočasný manžel mi zakázal mluvit o jménu od miminka a našem sporu o péči... (pochybuju, že si to tu někdy přečte takže asi tak :D a jméno nevíte, takže je to dostatečně anonymní :D:D)

Na závěrečném večeru, jsem moderovala a hrála busy manažerku. Bylo to fakt kůl a boží a brečte, že jste to neviděli, protože jsem fakt kůl a boží a přišli jste o super podívanou. (Okey, byli tam i lepší, ale víte jak to chodí.. JE TO BLOG O MNĚ A NE O NICH!)

Po celý týden jsem vedla malou skupinku studia Bible. Zkoumali jsme 5 Božích jmen a to - Bůh nejvyšší, Bůh vidí, Bůh plně postačující, Hospodin a Bůh opatří. Z toho co jste si právě přečetli, vám to možná moc neřekne, ale bylo to velice přínosné a dověděli jsme se (když to shrnu), že se musíme Bohu plně odevzdat a nechat se jím vést, abychom měli všechno. (Jo Bůh pro nás má všechno, ale když na něj prdíme, tak to nevidíme, protože nevídíme jeho a.. okej tady to skončíme)
Abych to trošku dovysvětlila těm, kteří tápou. Ježíš Tě miluje a zemřel abys mohl/a žít šťastný a naplněný život!
(Jak to funguje aby mezi vámi dvěma vznikl vztah, to bych nechala na soukromé povídání, ale pochyuju, že se tady nachází někdo kromě Wani-chan, co to čte a ta už to má ''za sebou'' takže :DDD pro všechny případy misa.konikova@gmail.com)
Btw. když už jsme u Káčka (= odvozeno od Krista), tak jsem si založila nový blog, který svítí a je zatím seriózní a můžu si tam Káčkovat jak se mi bude chtít --> http://lucymichelle.blog.cz/

Popojedem :D
ŽERU TY LIDI!!!

A po pěti dnech už mi z k-popu a doramat přestalo téměř úplně hrabat. Halleluja.
Ani už nemám potřebu dokoukat Love Rain.
To neznamená, že jsem přestala zbožňovat Kim Soo Hyuna.
(Já se tak těším na The Thieves!!!)
A ohledně mé superextraintelektuální fanfic
.. já tak zzzbožňuju momentky Yoseoba a MinJee! :D:D

Mějte se famfárově,
Vaše Katt-Anna
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Přejete si číst překlad Coffe,chicken & Rock 'n' roll u mě na blogu?

Ano
Je mi to jedno
Ne

Komentáře

1 Krakin Shikazu | Web | 8. srpna 2012 v 23:35 | Reagovat

TO ROZLOUČENÍ!!!!! NORMÁLNĚ JSI MĚ VRÁTILA DO DĚTSKÝCH LET!!!! xDDDD
*kašly kašly, Krák seber se*
MinJee a Yoseob dohromady jsou nej pairing hned po těch na kterých teď ujíždím, ale páč vždy začnu ujíždět na něm když píšeš, tak bývá na prvním místě! xDD
GF....občas tam taky doletím (ano, jako Sage se umím proměnit v sokola!), ale vzhledem k faktu, že jsem zrovna u zabíjení krokodýlů v Black Swamp, cítím se...hrozně. Bratrovražda.

2 Katt | Web | 8. srpna 2012 v 23:44 | Reagovat

[1]:
Tak ještě aby nebyl na prvním místě, když ho máš naservírovaného na podnose :D:D
Zabíjet krokodýly?! To by měli celosvětově zakázat!!!

3 Krakin Shikazu | Web | 8. srpna 2012 v 23:45 | Reagovat

[2]: Tak Saphael není náš svět...navíc, oni se tam mrchy zase objevujou zpátky tehdy kdy je nepotřebuju a nedají si říct, že jsem kámoš, né žrádlo! xD

4 Katt | Web | 8. srpna 2012 v 23:57 | Reagovat

[3]: Okej beru.. btw.. těším se na další pokračování naší Saphaelské FF :DDD

5 Rikki Ishikawa | 11. srpna 2012 v 11:53 | Reagovat

Já ti dám že jsem nechrochtala! xDD

6 Katt | Web | 11. srpna 2012 v 15:47 | Reagovat

[5]: Tak já tam připíšu, že jsi chrochtala :D trošku se mi to slilo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama